Альона Саломатіна – лауреат Всеукраїнської програми

Автор: admin

20 квітня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена-2011». У цьогорічній обласній програмі в номінаціях «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Народне мистецтво» та «Література» взяли участь 64 учасники з 9-ти музичних та 11-ти художніх шкіл, з Чернівецького училища мистецтв імені Сидора Воробкевича, з арт-студії «Музеум» Чернівецького обласного художнього музею, студії «Живопис» Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» та з загальноосвітнього навчального закладу першого-третього ступенів смт. Лужани Кіцманського району.

Одинадцять переможців обласної програми представили Чернівецьку область у Всеукраїнській програмі «Нові імена – 2011» і десять з них стали переможцями. «Надзвичайно приємно, що представники нашої області продемонстрували такі гарні результати. Це свідчить про те, що наші діти і молодь дуже талановиті, а також про високий рівень викладацької майстерності у мистецьких закладах області», – підкреслив начальник управління культури Чернівецької ОДА Іван Петрусяк. Конкурс проводиться вже дев’ятнадцятий рік поспіль. Як зазначила начальник Чернівецького обласного відділення Всеукраїнського фонду культури Валентина Дяковська, протягом останніх восьми років учасники з Буковини є найкращими за рівнем підготовки.

Цьогоріч, як повідомляє прес-служба ОДА, серед інших лауреатом Всеукраїнської програми стала учениця Сокирянської художньої школи Альона Саламатіна.

За публікацією сайту міста Сокиряни

Залиште свій коментар