Без лічильників вода не подаватиметься

Автор: admin

На виконання п. 16 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 року № 159-р, розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи зменшення обсягів енергетичних ресурсів» від 28.04.2009 р. М2. 466-р здійснюється обов’язкове запровадження приладового обліку холодної води. Всі користувачі води з міської водопровідної мережі повинні встановити лічильники обліку холодної води. Придбання, встановлення та утримання лічильників виконується за рахунок абонента.

Встановлення водолічильників на водопровідних мережах абонентів повинно проводитись відповідно з проектом і технічними умовами. Технічні умови необхідно отримати в інженерній службі комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій».

При відсутності або встановлення абонентом водомірних пристроїв з порушенням діючих правил водоокористування абонента буде вважатися безобліковим і плата за воду буде справлятись з розрахунку цілодобового використання 2 м. куб. на секунду.

Для встановлення водолічильників відведено 10-денний термін.

В разі невиконання цієї вимоги абоненти будуть відключені в односторонньому порядку від водопровідної мережі без попередження.

Водночас є прохання погасити заборгованість за спожиту воду.

В. ОЛІЙНИК, директор КП «Сокиряни-благоустрій»

По публікації сайту міста Сокиряни

Залиште свій коментар