Братанівка підхопила естафету

Автор: admin

Надзвичайно душевно та по-родинному відзначила 78-му річницю утворення району Братанівка. Серед гостей свята були присутні заступник голови районної державної адміністрації Ірина Тарасова та заступник голови районної ради Олексій Бойко, сільські голови району.

Вітаючи учасників свята керівники районної влади відмітили, що  село має давню та самобутню історію, а також надзвичайно добрих та дружніх людей. Побажали жителям села завжди бути такими особливими, по-родинному близькими. З нагоди свята кращих представників громади відзначено подяками районної державної адміністрації та  районної ради.

Про історію рідного села оповіла директор місцевої школи, зупинившись на найбільш яскравих та трагічних її сторінках. Гарні слова звучали від керівника  ТОВ «Сварог – Буковина» Юрія Гаврилюка, який побажав жителям і селу процвітання та наголосив на готовності товариства до подальшої співпраці.

Приємно радувала присутніх вітальна програма аматорів сцени місцевого закладу культури, а також діток Братанівського навчально-виховного комплексу.

За публікацією сайту Сокирянської РДА.

Фото – “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Залиште свій коментар