Буде відновлено стаціонарний пост ДАІ?

Автор: admin

Як повідомив телерадіоорганізації «Сокиряни» начальник відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Сокирянського району Роман Бандуряк, на кордоні Чернівецької та Вінницької областей, біля Дністровської ГЕС-1 буде відновлений стаціонарний пост дорожньо-патрульної служби. Це планується здійснити з метою вдосконалення організації служби, активізації роботи із злочинністю на транспорті, а також для надання допомоги учасникам дорожнього руху. З останньою метою поряд з постом планується майданчик для паркування транспортних засобів і відпочинку водіїв.

Наказом начальника департаменту ДАІ МВС України «Про організацію роботи стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби державтоінспекції» відновлення роботи стаціонарного посту планується здійснити впродовж п’яти місяців.

Нагадаємо відвідувачам сайту, що такий пост вже колись був побудований на тому ж самому місці ще у 1992-93 роках, при чому будівництво фінансувала сама Дністровська ГЕС. Відносився він спочатку до підрозділу спеціальної міліції, яка колись забезпечувала охорону громадського порядку в прикордонній зоні. Згодом спецміліція була реорганізована в дорожню міліцію. Невдовзі і та “канула в літу”. УМВС області кинуло цей піст на призволяще, внаслідок чого керівництво ГЕС спочатку було змушене замурувати будівлю, а згодом і знести цей “памятник” (без вікон і дверей) людській безгосподарності. Майданчик для паркування автомобілів якось сам собою перетворився у вертолітний. Тобто, у нас – як завжди: “Что имеем не храним, потерявши плачем”. Та ще й купу грошей знову викидаємо на це діло.

Незрозумілим поки ще лишається сучасне ставлення до такої ініціативи УМВС області з боку керівництва Дністровської ГЕС-1, адже такій пост можливо встановити лише на території, яка відноситься до ГЕС, а майданчик для паркування взагалі може знаходитися лише практично на тілі споруди ГЕС – на місці вертолітного майданчика, на якому дуже часто висаджуються навіть керівники держави.

До того ж, перебування посту нерідко дратувало керівників ГЕС різного рівня з суто меркантильних підстав.

Та і чи варто знову будвати, щоб напевне згодом знову зносити? Адже у нас в цьому плані напевне нічого не зміниться…

Вірогідно, що в планах керівницьтва ДАІ також і відновлення посту ДАІ на перехрестті “Новодністровськ – Нова Ушиця – Муровані Курилівці”, який мешканці ще не встигли розтягнути повністю.

Один відгук на «Буде відновлено стаціонарний пост ДАІ?»

  1. wehr в 31.01.2011 at 15:03

    ці пости не потрібні

Залиште свій коментар