Будується дорога на хутір Галицю

Автор: admin

Хутір Галиця Михалківської сільської ради Сокирянського району, як ми вже писали про нього, розташований в дивній за своєю красою місцевості. Це був древній прикордонний пост Галицько-Волинського князівства, це є місце розташування однієї з величніших історичних, культурних і духовних скарбниць Сокирянського району та і всієї Чернівецької області – Непоротівського (Галицького) Свято-Миколаївського печерного чоловічого монастиря.

Але добиратися до хутора і монастиря завжди було досить складно, адже більш-менш нормальна дорога (через село Михалкове) вела чималим колом. Та сьогодні через ліс між селами Ломачинці і Білоусівка, ударними, майже стаханівськими темпами йде будівництво нової дороги до Галиці. Напевне, скоро можна буде вже і їхати цією дорогою до Галиці та монастиря.

Зрозуміло, що легше буде не лише мешканцям Сокирянського району, які бажають побувати в Галиці, але й численним гостям з інших місцевостей, серед яких чимало бажаючих відвідати монастир і побачити величні дністровські кручі.

Залиште свій коментар