Водойми слід оформити, відповідно до закону

Автор: admin

Питання користування водними об’єктами району обговорено в ході наради першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Бойка з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, звернуто увагу на необхідність приведення у відповідність до вимог чинного законодавства договорів оренди.

За словами О. Бойка, важливо аби користування водними об’єктами району на умовах оренди було належним чином оформлені і відповідали вимогам законодавства. Як зазначалося в разі відсутності договору оренди водних об’єктів і за наявності укладеного договору оренди землі водного фонду право користування водними об’єктами на умовах оренди оформляється шляхом укладання договору оренди водних об’єктів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 року № 420 та з урахуванням умов договору оренди земель водного фонду й доданої до нього документації із землеустрою.

Отож, орендарі земель водного фонду мають звернутися до відповідних інстанцій щодо набуття права оренди водного об’єкта у комплексі із земельною ділянкою на термін дії договору оренди земель водного фонду. За додатковою інформацією орендарі можуть звернутися в Департамент екології та туризму Чернівецької облдержадміністрації за адресою: м. Чернівці, вул. Маяковського, 35, тел. 52-22-23.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар