Всеукраїнський конкурс сіл – голосуйте за своїх!

Автор: admin

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) у лютому 2017 року оголосили про старт II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села. Конкурс має бути проведений протягом квітня-вересня 2017 року.

Оцінка сіл-конкурсантів здійснюється за результатами он-лайн голосування на сайті  AgroPortal.ua.  Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

***

І от 16 липня 2017 року стартував вже фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно). З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня 2017 року на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

До фіналу потрапило і наше сокирянське село – Ломачинці, яке купається в теплих водах Дністра. Ломачинці, каже автор проекту, — одне з багатих сіл Бессарабії. Навколо в усьому – масштаб і глибина: потужності Дністровської ГАЕС з водосховищем, давній скельний монастир, величезні площі під молодими садами.

Отже, закликаємо всіх мешканців Сокирянщини та навколишніх країв, всіх вихідців з Сокирянщини, всіх бессарабців та буковинців голосувати за село Ломачинці. Проголосувати можна і потрібно на інтернет-сторінці сайту AgroPortal.ua за цим посиланням – ВАШ ГОЛОС.

Ломачинці на сторінці йдуть серед сіл-конкурсантів за № 13, але просимо не звертати уваги на число. Не таке вже воно на справді нещасливе. Проголосувати можна шляхом натискування ЗЕЛЕНОЇ КНОПКИ поряд з кнопкою з № 13 (на ілюстрації вказано червоною стрілкою). Проголосувати можна тільки один раз (в одному браузері :) ).

Залиште свій коментар