Відзначення 72-ої річниці звільнення Сокирянщини

Автор: admin

Минуло 72 роки з дня коли останній населений пунктsam_1396_novyy_razmer Сокирянського району був звільнений від фашистських окупантів. Сьогодні, з нагоди пам’ятної річниці, ветерани війни, представники трудових колективів, керівники району, голови сільських рад, депутати, громадськість пам’ятною ходою та церемонією покладання квітів до Братської могили та пам’ятника воїнам – односельцям вшанували тих, хто поклав своє життя визволяючи рідний край.

Звертаючись до присутніх заступник голови районної ради Олексій Бойко зазначив, що кожне прізвище, викарбуване тут, на гранітному меморіалі – це заповіт нам про те, як треба любити свій народ, цінувати кожен день, прожитий під мирним небом. Він щиро подякував ветеранам Другої світової війни за визволення району та висловив повагу військовослужбовцям, які наразі гідно відстоюють право на незалежність і територіальну цілісність України.

sam_1394_novyy_razmer

sam_1402_novyy_razmer

sam_1406_novyy_razmer

Нажаль з кожним роком все менше стає свідків тих незабутніх історичних подій, все важче стає ветеранам прийти, порадіти сонячним дням та вшанувати пам’ять відважних визволителів. Нехай же спомин про березневі події 1944-го об’єднає громаду, весь український народ у порозумінні та примиренні, надасть впевненості в перемозі над агресором. У щирій любові до рідного краю, до нашої країни бережімо мир і спокій.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар