Відкрилася навігація на Дністрі

Автор: admin

За повідомленням М. Рошки – начальника служби безпеки життя населення Новодністровської міської ради, відповідно до Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Чернівецької області з 1 квітня 2011 року відкрилася навігація для маломірних суден.

Та власникам суден слід знати, що з метою упорядкування використання плавзасобів, забезпечення безпеки руху суден та попередження нещасних випадків з людьми на воді, на водних об’єктах області забороняється експлуатація та стоянка суден, які не зареєстровані та не пройшли щорічний технічний огляд, а також без нанесених на плавзасобах бортових номерів.

Керівники підприємств, установ та організацій, що мають відомчі бази для стоянки маломірних (малих) суден повинні були ще до 1 квітня 2011 року привести бази для стоянки маломірних суден у відповідність до вимог Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті та зареєструвати їх в Чернівецькій обласній дільниці Держфлотінспекції України.

Зрозуміло, що це Положення стосується не лише новодністровських власників річкових суден, а і власників з усіх інших річкових населених пунктів.

Залиште свій коментар