Відкрито музей у селі Білоусівка

Автор: admin

Старовинні речі, вироби людських рук, яким за віком більше сторіччя, знайшли своє нове призначення у житті – у колишній “кімнаті щастя” у Білоусівській сільській раді нині збирають живу історію села.

Ініціативний та діяльний житель села, громадський активіст Іван Миколайович Якубовський взявся за цю непросту справу. Поруч – директор сільського закладу культури -Тетяна Василівна Чумак.
Односельці здали до громадського музею старовинні ткацькі верстати, прялки, меблі, кухонне начиння, зразки старовинного одягу… Музей приймає допомогу і ремонтується, поповнюється експонатами, що становлять історію цього цікавого села, у якому компактно проживають росіяни та українці.

По публікації сайту “Територіальні громади Чернівецької області” від 07.09.2010 р.

2 коментарі на «Відкрито музей у селі Білоусівка»

  1. wehr в 14.10.2010 at 10:32

    Що значить компактно проживають росіяни та українці, навкруги що, проживає хтось інший? Автор розуміє визначення компактного проживання?

  2. admin в 14.10.2010 at 23:53

    Напевне, що автор мав на увазі тісне спільне проживання українців і росіян у с. Білоусівка. Але про це потрібно б було запитати безпосередніх авторів (це був передрук з зазначеним гіперпосилання). Авторами матеріалу є кореспонденти Телерадіоорганізації “Сокиряни”.

Залиште свій коментар