В Волошково відкрито асфальтний завод

Автор: admin

30 липня голова районної державної адміністрації Василь Козак відвідав68614469 завод з виготовлення асфальто-бетонної суміші в селі Волошкове, який саме вчора розпочав свою роботу.

На переконання керівника районної виконавчої влади, надзвичайно вагомим елементом у будівництві ГАЕС на території Сокирянського району є соціальна складова даного проекту. Адже саме завдяки фінансовій підтримці енергетиків вже збудовано та реконструйовану чимало об’єктів соціальної сфери району.

– Зведення «Дністровської ГАЕС», цього потужного енергетичного державного об’єкту, на Сокирянщині дозволяє створювати нові робочі місця для місцевих жителів, район оновлюється і розвивається, – сказав Василь Козак. Відкриття заводу саме тут, на території с. Волошкове, на часі дуже актуальне, адже сьогодні політика Президента України Віктора Януковича спрямована на формування самодостатніх територіальних громад, розвиток маленьких сіл та міст. За словами очільника району функціонування заводу, із застосуванням сучасних технологій виробництва асфальтно – бетонної суміші, дасть можливість суттєво покращити якість автошляхів району.

Як вже повідомлялося 13 липня на черговому засіданні оперативного штабу з будівництва «Дністровської ГАЕС» під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький вирішено звести асфальтний завод на території Сокирянського району в с.Волошкове. Завод виготовлятиме суміш для бетонування верхньої площадки ВАТ «Дністровської ГАЕС», а також забезпечуватиме потреби із будівництва та ремонту дорожнього покриття прилеглих територій.

За публікацією сайту “Сокирянські новини”

__________________________________________________________

Примітка сайту: створення виробничих підприємств – це дуже добре. Особливо це добре в умовах України, де останні 23 роки все тільки розвалювалося і майже нічого не створювалося.

Але, на жаль, з офіційних джерел нічого не повідомляється про те – скільки нових робочих місьць створено цим заводом? І головне, не повідомляється – наскільки цей завод є небезпечним в екологічному плані, адже загалом заводи подібного напрямку є дуже брудним виробництвом, яке досить погано впливає на природню середу.

В той самий час, саме відповіді на ці два питання дають нам відповідь на головне питання: а чи потрібен цей завод на Сокирянщині, адже сприятлива екологічна ситуація – це майже все, що нам залишилося на цый територыъ на цей час і це саме те, що має залишитися недоторканим.

____________________________________________________________

Залиште свій коментар