В Сокирянах піротехніка під забороною

Автор: admin

За повідомленням сайту міста Сокиряни, з метою запобігання нещасним випадкам у зв’язку з наближенням Новорічно-Різдвяних свят, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням Сокирянського міського голови № 107 від 8 грудня 2010 року заборонено ввезення, розповсюдження і застосування петард та інших піротехнічних предметів на території міста (за винятком суб’єктів господарювання, які мають відповідні ліцензії).

Рекомендовано РВ УМВС України в Чернівецькій області:

– посилити контроль за торгівельними точками, на ринках міста та в інших місцях, де можливе розповсюдження і застосування петард та інших піротехнічних засобів;

– у випадках виявлення петарди та інші піротехнічні засоби вилучати та знищувати зі складанням відповідних актів;

– осіб, винних у недотриманні вимог цього розпорядження, притягати до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Напевне, що досвідом сокирянської міської влади необхідно було б скористатися і іншим місцевим радам. Та на жаль, в значній частині і сокирянське розпорядження вже запізнилося, адже торговці почали завозити піротехніку заздалегідь – ще з листопада. Зрозуміло, що вони будуть робити все, щоб розпродати завезене і їх будуть цікавити лише гроші. Та навряд чи міська влада цього не розуміла, а тому розпорядження, вірогідно, носить лише формально-перестраховочний характер.

Залиште свій коментар