День музики в Сокирянській музичній школі

Автор: admin

Людство знайоме з музикою вже дуже давно. Наприклад, китайські археологи при розкопках виявили музичні інструменти, створені ще 2000 років тому, а в печерах Африки можна знайти численні малюнки, що зображають людей за грою на різних дудочках і флейтах. Перший Міжнародний день музики, заснований Міжнародною музичною радою (англ. –  International Music Council або ІМС), згідно з резолюцією 15-ї Генеральної асамблеї  ММР, що пройшла в Лозанні в 1973 р., було проведено 1 жовтня 1975 року. З того часу щороку в  Міжнародний день музики зазвичай по всьому світу влаштовуються концерти, в межах яких звучать кращі музичні твори.

Тож з нагоди Міжнародного дня музики у Сокирянській районній музичній школі ім. М.Мафтуляка 1 жовтня 2018 року відбулися святкові заходи за участі учнів, батьків та педагогів.

Наймолодших учнів, які цьогоріч вперше завітали до школи, привітала директор Людмила Мафтуляк. Для дітей організовано концерт під назвою «Педагоги-дітям». Виступили учасники камерного хору «Гроно» та дует у складі Дмитра Шкваруна та Тетяни Андронік. Цікаво, тепло та зворушливо пройшло свято. Особливо воно запам’ятається першокласникам, яких у цьому році вступило до школи більше 40 і яких урочисто було посвячено в юні музиканти.

Слід також зазначити, що Сокирянська музична школа подарувала краю вже 1000 талановитих випускників.

 

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар