День пасічника у Сокирянах

Автор: admin

Нещодавно ми публікували на сайті статтю про історію бджільництва на Сокирянщині. Сьогодні, продовжуючи цю тему, публікуємо фоторепортаж з вже традиційного районного святкування Дня бджоляра, яке пройшло сьогодні – 19 серпня в місті Сокиряни. Свято було організоване Сокирянською районною державною адміністрацією і районною радою. Центральною подією святкування була виставка-продаж найбільш відомих бджолярів району з числа більш ніж 250-ти пасічників, які є на Сокирянщині. У виставці взяли участь також гості з Кельменеччини – бджолярі з села Грушівці, які привезли на виставку не лише продукцію бджільництва, а також і вишиванки.

Слід відзначити, добру підготовку виставки-продажу. Всі учасники виставки були забезпечені наданими та виставленими районною владою палатками і столами.

Учасників і гостей вітали керівники району, міста Сокиряни та районних установ.

Кращим бджолярам району було вручено Почесні грамоти районної держадміністрації, управління ветеринарної медицини і Сокирянської міської ради.

 

Сокирянці та гості міста мали можливість ознайомитися з усім різноманіттям продукції бджільництва (мед рідкий і стільниковий, маточне молочко, пилок, прополіс, віск, забрус, різні сорти і види медовухи, тощо).

Також була можливість продегустувати мед, який бджоли виробляють з нектару різних рослин (акація, липа, конюшина, люцерна, осот), а також мед з різнотрав’я.

На виставці також було організовано продаж яблук, сливок, кавунів і динь. Райспоживспілка також не залишила подію без уваги, її працівники виставили стіл з млинцями, пиріжками та іншими свіжовипеченими кондитерськими виробами, які ледве встигали випікати та підносити на продаж.

Особливо порадували учасників та гостей виставки вихованці Сокирянської дитячої дошкільної установи № 1 «Веселка», які виконали дуже гарну та веселу музично-танцювальну композицію на тему з життя бджіл.

Залиште свій коментар