Дипломант конкурсу «Кращий юний автор України» з села Селище

Автор: admin

Нещодавно пройшов Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Я – майбутнє України», у якому учень 3 класу Селищанського НВК Крук Денис представляв своїми власними творами не тільки Селищанський заклад освіти та район, а й всю Буковину. Пишуть на сторінці навчального комплексу у Facebook.

В рамках конкурсу 15-16 вересня 2018 року в м. Чернівці був проведений І Міжнародний дитячий літературний фестиваль «Literature Future». На фестиваль були запрошені найталановитіші діти із усієї України, які представили свої регіони. Відомі автори України – Вадим Крищенко, Олег Скрипка, Яніна Соколова, Валерія Ходос, Вова Борисенко та інші влаштували дітям майстер класи, дарували свої книги, поділилися досвідом і збагатили юних авторів корисними порадами.

Наш Денис на фестивалі читав свої власні твори. За результатами конкурсу та фестивальних днів хлопчика нагородили дипломом та званням «Кращий юний автор України та майбутнє України», а також корисними подарунками.  Рідний навчальний заклад Дениски отримав табличку-відзнаку «Тут навчається Майбутнє України! Відомий письменник – Крук Денис».

Сьогодні у «Майбутнього України» – Дениса Крука – День народження! Тож вся Сокирянщина вітає хлопчика із святом! Віримо та сподіваємося, що зовсім скоро про нашого талановитого хлопчика дізнається не тільки вся Україна, а й увесь світ!

Сам ж юний поет та письменник Денис до свого Дня народження, експромтом, написав віршика:

 

Сьогодні День Народження

Цієї ночі я не буду спати –
Подарунків все буду чекати.
Сьогодні торт та веселі пісні,
В День народження тільки мені.
І кульки кольорові та святкові скатертини,
Усе у домі – для рідної дитини.
Можливо і уроки дещо недовчу,
Але іменини я точно не впущу!

 

За публікацією на сайті “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Залиште свій коментар