Доктор наук з села Непоротова

Автор: admin

Юхим Гусар

 

Масловська Людмила Цезарівна народилася 12 квітня 1951 року в селі Непоротове Сокирянського району — український економіко-географ, економіст, кандидат географічних наук, доцент, доктор економічних наук, професор.

У 1970 році вона закінчила з відзнакою Чернівецьке педагогічне училище. 1975 року закінчила географічний факультет Чернівецького державного університету. З 1975 року до 1982 року працювала на кафедрі економічної географії Чернівецького державного університету. У рідному університеті закінчила аспірантуру (заочно) та у 1981 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Водохозяйственный комплекс Советских Карпат (экономико-географический анализ)» у Інституті геофізики АН УРСР.

З 1982 року працювала у Вінницькому державному педагогічному інституті на посадах доцента, завідувача кафедри економічної і соціальної географії.

У 2000 – 2006 роках – завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. 2004 року захистила докторську дисертацію на тему «Сталий розвиток продуктивних сил регіонів: теорія, методологія, практика» у Раді з вивчення продуктивних сил України НАНУ.

З 2007 року працює професором кафедри менеджменту організацій і адміністрування Житомирського національного агроекологічного університету.

Вітаємо Людмилу Цезарівну з днем народження! Бажаємо здоров’я та успіхів!

Залиште свій коментар