Діана Николайко – лауреат загальнодержавного конкурсу

Автор: admin

Дбати про майбутнє – святий обов’язок всіх нас, нині сущих, аби не01-300x225 переривався зв`язок поколінь. І в цьому немає чогось другорядного. Все тільки першорядне.

12 та 13 листопада 2014 року в столиці України проходив черговий щорічний творчий огляд – конкурс за програмою Українського фонду культури «Нові імена України». Учасниками цьогорічного конкурсу стали обдаровані діти з різних куточків держави, які змагалися у низці номінацій.

Чернівецьку область на конкурсі представили двоє вихованців мистецьких навчальних закладів, в тому числі у номінації «Кераміка» – учениця філії Сокирянської художньої школи в селі Коболчин Діана Николайко (викладач В.А. Гонца). У свій час про неї Олександр Чорний у статті «Чарують писанки … із глини» на сайті «Гвіздівці». Саме Діана і стала лауреатом конкурсу у цій номінації, отримала медаль та почесну грамоту.

Це вже не перша перемога Діани. У минулому році талановита дівчина стала володаркою «Гран-прі» на обласній виставці «Буковинський розмай» – 2013. Тепер – нові висоти.

45Варто знати, що Український фонд культури діє з 1991 року і з того ж року діє одна з головних програм Фонду культури “Нові імена України”, мета якої – підтримка юних талантів, допомога їм у творчому становленні, вдосконаленні фахової майстерності, сприянні подальшому навчанню. Фонд встановлює щорічні стипендії, пособляє у придбанні якісного інструментарію, турбується про оздоровлення стипендіатів та дипломантів згаданої програми. Для координації різної за формами і завданнями діяльності її створена Попечительська рада, до складу якої залучені компетентні діячі культури, видатні митці України.

Радо і сердечно вітаємо нинішніх переможців конкурсу, їхніх педагогів, наставників та батьків, а насамперед Діану Николайко, Василя Івановича Ніколайка, Ольгу Миколаївну Ніколайко та Віктора Гонцу, зичимо їм високих злетів у творчості!

Фото – О. Чорного

Залиште свій коментар