Екологічна ситуація в Сокирянському районі та навколо

Автор: admin

За повідомленням Міністерства екології та природних ресурсів України, Державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області постійно проводиться моніторинг річок Прут, Дністер, Сірет на вході в область і на виході з області. Крім того контролюється робота очисних споруд ДКП «Чернівціводоканал» і районних виробничих управлінь житлово-комунального господарства. За 12 місяців 2010 р. відібрано 212 проб води та проведено 3377 визначень забруднюючих речовин. У контрольних створах на основних річках області (Дністер, Прут, Сірет, Черемош) концентрації забруднюючих речовин не перевищують нормативів гранично-допустимих концентрацій (ГДК).

При контролі скидів зворотних вод виявлено перевищення нормативів ГДК на підприємствах області зокрема, Кельменецьке ВУЖКГ, КП «Сокиряни-Благоустрій», Сокирянська виправна колонія № 67, тощо. Підраховуються збитки для відшкодування даними підприємствами шкоди, завданої державі.

Постійно проводився контроль промвикидів в атмосферу від підприємств області. За 12 місяців 2010 року відібрано 1371 пробу та проведено 9562 визначення забруднюючих речовин в них. Перевищення виявлені на 3 підприємствах (ТОВ «Граніт», Киселівський і Добринівський цегельні заводи). Крім того виявлені невраховані викиди на 3 підприємствах (Цегельний завод «Оксана-М», ТзОВ «Тиша», ТОВ «Маркон»). Порушників притягнуто до відповідальності.

Відділ інструментально-лабораторного контролю і надалі буде здійснювати постійний контроль за охороною водних, земельних ресурсів та атмосферного повітря Чернівецької області.

Сокирянський держлісгосп навесні 2011 року планує висадити 90 га лісових культур. Традиційно до весняної екологічній акції будуть залучатися не лише сільські ради, а також і навчальні заклади. І вже щодня 11 автомобілів підприємства працюють триває на заготівлі лісоматеріалу. Доречи, з 1 квітня працівники лісгоспу будуть забезпечені гарячим обідом, адже розпочне роботу робітнича їдальня.

Залиште свій коментар