Закривається навігація на водоймах області

Автор: admin

Голова Чернівецької обласної ради І.Шилепницький підписав розпорядження про закриття з 1 грудня цього року навігації для маломірних (малих) суден на річках та водоймах області у 2010 році. Розпорядження стосується не лише ріки Дністер, а всіх річок та ставів області.

Це розпорядження видано на підставі частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 8 та 67 Водного кодексу України, вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.12.01 № 272, пункту 8.2 Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Чернівецької області, затверджених рішенням XVI сесії обласної ради від 20.12.07 № 301-16/07.

Метою розпорядження, згідно його змісту, є попередження нещасних випадків з людьми на воді.

Контроль за виконанням цього розпорядження покладено на постійну комісію обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства.

До цього слід додати, що навігація (лат. navigation, від лат. navigo — пливу на судні): судноплавство, період пори року, коли за місцевими кліматичними умовами можливе судноплавство.

До маломірних (малих) суден відносяться судна, найбільша довжина корпусу яких 20 метрів і менше, за винятком буксирів, штовхачів, криголамів, суден, які перевозять понад 12 пасажирів, вантажних суден, плавкранів і суден технічного флоту, тобто навіть звичайні лодки.

Один відгук на «Закривається навігація на водоймах області»

  1. Санько в 19.11.2010 at 13:00

    Тай хай закривають. Мені по барабану!

Залиште свій коментар