Залізничну колію остаточно ліквідують?

Автор: admin

Тривалий час при будівництві каскаду Дністровських гідроспоруд ефективно використовувалась залізнична дорога, яка проходила з станції Романківці до Новодністровська. Збудували її за державні кошти і власником залишається Міністерство енергетики та вугільної промисловості України. Однак за останні роки дорога стала непридатна для використання, демонтовано частину дорожнього полотна. Тож постало питання прийняття управлінського рішення щодо означеного державного майна.

З цією метою вчора, 12 вересня, в районі працювала виїзна робоча група у складі першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Маркевича, головного спеціаліста відділу майнових відносин Департаменту корпоративних та майнових відносин Міністерства енергетики  та вугільної промисловості  України Ольги Шапкової, начальника Департаменту фінансів та обліку відокремленого підрозділу Південо – Західної енергосистеми ДП «НЕК «Укренерго» Олександра Московка.

Члени робочої групи обстежили ділянку залізничної дороги на території сіл Сербичани, Білоусівка, Ломачинці протяжністю 18,6 км. та обговорили доцільність її можливого відновлення. За результатом зустрічі колію визнано непридатною до використання за означенням. Також представники Міністерства та «Укренерго»  вважають недоцільним проведення заходів щодо її реконструкції.

Наразі буде вирішуватися питання щодо належності залізної дороги ст. Романківці – ст. Дністер задля її подальшого ефективного використання та врегулювання питань у сфері земельних відносин.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар