Запис у трудовій книжці – це ще не пенсія!

Автор: admin

Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні досить актуальне. Більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну), та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня «прозора» зарплата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для пред’явлення до Пенсійного фонду при оформленні пенсії чи для отримання кредиту.

Виплата заробітної плати «в конвертах» призводить до втрати можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії тощо.

Приховування реального доходу впливає на недостовірність наданої інформації при зверненні за соціальними пільгами, призводить до втрати трудового стажу при розрахунку розміру пенсії.

Відсутність внесків до Пенсійного фонду унеможливлює соціальний захист працівників, такі особи втрачають право на отримання не нижче мінімального розміру заробітної плати, на гарантовану державою відпустку, здорові та безпечні умови праці.

Проте, значна частина громадян не знає чинного законодавства про працю. Працівники досі вважають, що, як і раніше, відмітка в трудовій книжці дасть їм можливість одержувати пенсію в повному обсязі. АЛЕ ЦЕ НЕ ТАК! Адже Пенсійний фонд проводить персоніфікацію, веде особові рахунки по сплаті пенсійних внесків по кожному платнику, від суми яких буде нараховуватись відповідний розмір пенсії.

Відрадно, що є роботодавці, які усвідомлюють свою відповідальність перед працівниками, перед державою і виплачують заробітну плату прозоро та сплачують із неї належні податки та платежі. Принагідно, звертаємось до керівників, які надають перевагу виплаті зарплати в так званих «конвертах», із закликом проявити свою громадянську позицію і легалізувати реальну зарплатню працівників, не визначаючи їм сумного майбутнього, бо ж в результаті одержання зарплати «в конвертах» особи позбавлені належного захисту на випадок непрацездатності та приречені на мізерну пенсію.

Як висновок зі всього сказаного, легалізація заробітної плати взаємно вигідна як працівникам, так і соціально справедливим і відповідальним роботодавцям.

Ганна Беженар, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Сокирянському районі.

Текст, відповідно до публікації на сайті міста Сокиряни

Залиште свій коментар