Заходи пам’яті М.В. Мафтуляка

Автор: admin

У центральній районній бібліотеці відбулося засідання  «круглого столу» в рамках педагогічної ради викладачів Сокирянської музичної школи, жителів та представників влади з питання присвоєння Сокирянській музичній школі ім’я відомого композитора – земляка, почесного громадянина Сокирянського  району, рідного села Гвіздівці та м. Сокиряни Мафтуляка Михайла Васильовича.

Учасники обговорення з великою шаною відгукувались і згадували  непересічну людину, справжнього патріота своєї Батьківщини, талановитого композитора та вмілого керівника Михайла Мафтуляка. Година пам’яті «Його пісні – то музика душі», яка відбулася в ході обговорення, нагадала всім присутнім життєвий та творчий шлях музиканта, його внесок в культурний розвиток не тільки району, а й України.

Представники влади, колеги, викладачі музичної школи поділилися розповідями про Михайла Васильовича, його творче надбання, а також вміння знаходити та розвивати здібності талановитої молоді району. Про незабутні роки співпраці згадували співавтори творів композитора Галина Будняк та Лариса Тулюлюк – Кушнір. Особливою є пісня, яка стала гімном краю – «Сокирянщина моя» на слова Лариси Тулюлюк – Кушнір, музика Михайла Мафтуляка.  Про заповіт чоловіка берегти та примножувати музичну скарбницю Сокирянщини говорила дружина покійного Ольга Мафтуляк.

 

 

 

Всі учасники зібрання були одностайні в тому, що ім’я нашого видатного земляка має залишитися для майбутнього покоління не тільки в творах,  а й у назві закладу, якому він присвятив своє життя і 45 років був незмінним керівником.

Відтак буде проведено аналіз пропозицій обговорення і за результатами здійснюватимуться відповідні заходи щодо присвоєння  Сокирянській музичній школі ім’я композитора Михайла Мафтуляка.

 

********************************************************************************

 

Також повідомляємо, що 4 червня, 2018 року, об  11.00 в приміщенні Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля відбудеться  районний фестиваль – конкурс вокально-хорової творчості композитора Михайла Мафтуляка «Свої пісні дарую людям».

Запрошуємо всіх любителів вокально-хорової творчості та шанувальників творчості композитора.

 

За публікаціями сайтів Сокирянської РДА та Бессарабського інформаційного порталу 

Залиште свій коментар