Заходи по святкуванню річниці району продовжили Василівка, Вашківці і Шишківці

Автор: admin

Урочистості з нагоди відзначення 78-ої річниці утворення Сокирянського району крокують населеними пунктами району. Цими вихідними такий захід відбувся в селі Василівка. Участь у святкових заходах взяли представники районної державної адміністрації. Зокрема начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Іван Варчук привітав присутніх з річницею утворення району, наголосив на важливості праці кожного його жителя та внеску кожного населеного пункту в розбудову Сокирянщини. Користуючись нагодою Іван Варчук привітав аграріїв з Днем працівника сільського господарства, адже на території села активно працюють два сільськогосподарських товариства. З нагоди свята васильківчан відзначено подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Про давню та непросту історію села присутнім повідав сільський голова Анатолій Зелений. Відтак аматори сцени сільського будинку культури, а також учні місцевої школи представили учасникам заходу цікаву розважальну програму.

Родзинкою свята стало вітання  аматорського колективу із сусіднього села Барнашівка Вінницької області.

Фото – “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

*******************************************

 

До заходів з нагоди відзначення 78–ої річниці утворення Сокирянського району долучилися  мешканці сіл Вашківці та  Шишківці. Культурно – мистецький захід відбувся днями в Вашковецькій школі і зібрав представників різних поколінь та  різних галузей. Участь в заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич.

Про цікаву історію сіл, які входили до сільських рад Вашківці та Шишківці їх внесок у розвиток Сокирянського району та видатних людей повідала ведуча заходу. Вітаючи всіх присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич зазначив, що гордістю нашого району є всі населені пункти і їх працьовиті  жителі. Він також наголосив, що незважаючи на те що нині це Вашковецька ОТГ історія у нас спільна і в тому, що сьогодні Сокирянський район був саме таким – з багатими врожаями, знаними за межами області і України людьми заслуга кожного. Андрій Миколайович побажав всім здоров’я та добробуту і вручив подяки районної державної адміністрації та районної ради.

Гарні слова про жителів об’єднаної територіальної громади звучали від Вашковецького сільського голови Валерія Романенка. Надзвичайно тепло та з любов’ю про свій рідний край говорив багаторічний сільський голова, нині голова ветеранської організації Іван Кукурузяк.

Відтак для всіх присутніх прозвучав святковий концерт, де пісні та вірші переплелися з відомостями про історію населених пунктів. А бібліотекарі  філії районної центральної бібліотечної системи представили на розгляд всіх присутніх архівні фото та документи про історію рідних  населених пунктів.

 

За публікаціями сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар