«Золоте мереживо з маминих долонь…»

Автор: admin

«Золоте мереживо з маминих долонь…» Під такою назвою 7 квітня 2017 року, у приміщенні Сокирянського історичного музею представила свої роботи майстер народного мистецтва Наталія Столока.

Основна тема виставки – Великдень. Картини у техніці «художня обробка соломки», писанки з бісеру та у техніці «декупаж» вражають палітрою кольору, різноманітністю сюжетів, високою майстерністю виконання.

Наталія Столока – досвідчений педагог, цікава, освічена та багатогранно обдарована людина. Адже в свій час закінчила середню школу із золотою медаллю, у Сокирянській музичній школі опанувала гру на цимбалах, багато років працювала у районному центрі творчості дітей та юнацтва на посаді директора, згодом – керівником гуртка «Художня обробка соломки». Наставником з цього виду декоративного мистецтва для неї була її колега з Новодністровська Євгенія Нагірняк.

Наталія Іванівна за роки роботи керівником гуртка має багато вихованців, які здобули вагомі досягнення на обласних та Всеукраїнських виставках-конкурсах, мистецьких фестивалях та інших заходів. А ще на все життя у своїх серцях залишать краплинку прекрасного, яке кожному з них подарувала їх наставник. Своє мистецтво майстриня передала багатьом вихованців, а також доньці, сину та онучці. Тому і виставка має гарну символічну назву «Золоте мереживо з маминих долонь».

Враженнями та думками про досягнення майстрині поділилися односельчани майстрині – вчитель загальноосвітнього навчального закладу с.Гвіздівці Валентина Сандуляк, заслужений працівник культури України Михайло Мафтуляк, викладач музичної школи Ольга Мафтуляк.

Унікальність заходу підсилили концертні номери у виконанні скрипальки, викладача музичної школи Аліни Кметюк.

За словами начальника відділу культури райдержадміністрації Раїси Горн, виставка проходила в атмосфері творчості та спонукала до піднесення естетичного виховання юного покоління, збереження культурної спадщини, популяризації досягнень творчих людей Сокирянщини.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Фото – сайту “Північно-бессарабський інформаційний портал”

Залиште свій коментар