Зустріч з поетесою Галиною Будняк у Сербичанському НВК

Автор: admin

В народі говорять: там, де виростають квіти, усміхається земля. Наша Сокирянська земля зростила прекрасних поетів та письменників, які уславили її своєю творчістю – це цвіт нашого народу, ми пишаємось ними.

21 лютого 2020 року в Сербичанському навчально-виховному комплексі відбулась арт-зустріч, яка стала гостинною для талановитої поетеси, нарисовця, публіциста, члена Національної спілки журналістів України Галини Будняк. Зібрались, щоб вшанувати творчу людину, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує, прославляє свою маленьку батьківщину і тим самим несе любов і світлі почуття до своєї України.

Творчу зустріч розпочали вчителі української мови та літератури Тетяна В’ячеславівна Лазаренко та Марина Жоржівна Московчук, які представили гостей свята.

Про життя поетеси та її спілкування з друзями учні НВК підготували невеличке відео. Увазі глядачів була представлена творчість Галини Будняк, яка втілилась у нарисах: «Азбука життя журналіста і поета», «Коли тьмяніють нагороди», «Скарби будинку на Аптечній», «Гріє душу краса».

Слова глибокої поваги до Галини Антонівни та її слова прозвучали у виступах учнів НВК та поета-аматора Лідії Щасливої.

Душевності та ліричності дійству надали музичні композиції у виконанні гостей свята, які прозвучали на слова Галини Будняк та музику Тетяни Андронік і Михайла Мафтуляка.

Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері і не залишила байдужим жодного з присутніх. Звичайно, такі заходи не можуть залишити байдужими дитячі душі. Вони сприяють моральному зростанню молодого покоління, виховують почуття любові до людей, рідних, близьких, до рідного краю, до України.

 

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”.

 

Залиште свій коментар