Ломачинці мої – це рідна хата

Автор: admin

Саме такими рядками пісні місцевих авторів у виконанні аматорського колективу  «Берегиня» розпочалися урочистості в с. Ломачинці з нагоди 78 – ї річниці утворення Сокирянського району. В чималій актовій залі місцевої школи в неділю покинувши щоденні турботи зібралися ломачинчани, щоб пошанувати поважних сельчан, тих хто впродовж життя працював на благо села та району.

Аби привітати жителів цього мальовничого села участь в заходах взяли голова районної ради Василь Козак, заступник голови райдержадміністрації Ірина Тарасова, заступник голови районної ради Олексій Бойко, керівник апарату райдержадміністрації Алла Ладан, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови району. На жаль на святі не було в.о. старости села та представників Новодністровської міської ради.

Вітаючи присутніх із святом голова районної ради Василь Козак подякував всім за працю, за любов до рідного села, стійку громадську позицію, небайдужість до долі населеного пункту та майбутнього своїх дітей. І недарма звання «Неймовірне село» отримали саме Ломачинці, адже тут надзвичайна природа, краєвиди, а головне тут живуть працьовиті, щирі і відповідальні за майбутнє Ломачинець люди. Він також побажав всім  злагоди, міцного здоров’я та процвітання. Гарні слова вдячності та щирих привітань лунали від заступника голови райдержадміністрації Ірини Тарасової, яка відзначила надзвичайну згуртованість ломачинчан, їх працелюбність. Побажала здоров’я та гараздів.

 

 

 

Від імені сільських голів району слова підтримки та привітань висловила Ожівський сільський голова Раїса Шевчук, подякувала за запрошення і побажала добра. Після віншувань почесних та достойних ламачинчан за їх вклад у розвиток населеного пункту та Сокирянщини нагородили подяками райдержадміністрації та районної ради. Кожен, хто отримав відзнаку, – це людина, що завжди працювала і продовжує трудитися задля добробуту і процвітання рідного краю, це той, хто назавжди увійшов в історію села, хто у своїй галузі робить все, аби піднімати її на високі щаблі розвитку. Привітала односельців і директор школи та запросила скуштувати традиційного українського борщу та торту, приготованого кухарями освітнього закладу. Слово мав багаторічний сільський голова, депутат Сокирянської районної ради, краєзнавець Михайло Шундрій.

 

 

Відтак всіх присутніх вітали святковим концертом талановиті учні школи, аматори сцени та незмінний учасник заходів колектив «Берегиня».

 

За публікацією сайту Сокирянської РДА 

Фото – “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

 

Залиште свій коментар