Михалкове, Непоротове та Галиця відзначають річницю району

Автор: admin

Мальовничі села Непоротове, Галиця та Михалкове, що знаходяться на березі річки Дністер, днями відзначили 78-му річницю утворення Сокирянського району. Земля, що славиться своїми людьми та відомим у всьому світі Галицьким Свято-Миколаївським чоловічим монастирем радо вітала у себе поважних гостей.

Привітав учасників заходів голова районної державної адміністрації Петро Петрович Бескупський. Подякував жителям сіль за працьовиті руки, мудрість та доброту. Побажав мирного неба та міцного здоров’я. З нагоди свята почесних жителів Михалкового, Галиці і  Непоротова було відзначено подяками районної державної адміністрації та районної ради. Серед нагороджених було вшановано Надію Гринько – матір чемпіонки світу з панкратіону Тетяни Гринько.

Привітали жителів громади сільський голова Олександр Шустовський та директор навчально-виховного комплексу Світлана Бужак. Про історію села розповів вчитель історії Олескандр Соломко.

З нагоди свята учні Михалківського навчально-виховного комплексу та аматорський колектив будинку народної творчості та дозвілля «Веселі молодички» подарували присутнім гарний концерт та масу позитивних емоцій.

Родзинкою свята став виступ ансамблю «Мелодія» районного будинку народної творчості та дозвілля під керівництвом Людмили Мафтуляк, який виконав композицію «Сокирянщина моя».

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар