Нашому сайту – 1 рік!

Автор: admin

Без минулого немає майбутнього, бо, тільки залишаючи позаду минуле,  ми рухаємося вперед.

Д.С. Ліхачов

Сайту «Сокирянщина» вже 1 рік! Ювілей хоч не такий великий, але від того не менш значний.

Як було зазначено з самого початку, ми запустили сайт з метою популяризації дивного краю, який зветься Сокирянщина. По своєму намагаємося зробити внесок у збереження цієї прекрасної землі, висвітлити минуле і сьогодення краю.

Наскільки нам це вдається, судити Вам. Ми не ставимо собі ніяких оцінок, і не намагаємося цим займатися. Це право залишаємо постійним відвідувачам та читачам нашого сайту.

Але, відзначимо, що наша діяльність має тільки один головний мотив – це щира любов до рідного краю. І в цьому напрямку ми робимо все, що дозволяють нам наші можливості і саме головне – вільний час.

За цей рік на сайті опубліковані самі різні за тематикою і змістом матеріали, авторами яких являються аматори і професіонали, дослідники минулого і наших днів, а так само й ми самі. На наші ініціативи відгукнулися й деякі місцеві краєзнавці. Перед усім, – це Михайло Михайлович Шундрій (с. Ломачинці), Олександр Дмитрович Чорний (м. Сокиряни, с. Вашківці), Василь Васильович Гандзій (с. Романківці) та Олексій Степанович Мандзяк (с. Ломчинці, Біларусь). Виказуємо їм щиру подяку!

За цей час, наш сайт також став учасником повноцінного електронного проекту «Альманах «Сокирянщина», який заснував і веде Олексій Степанович Мандзяк. Проект набув значну популярність, як у Інтернет-мережі, так і поза нею. Знаємо, що альманах читають в Україні та Білорусії, у Росії та Молдові, у Польщі, Канаді, США та навіть у Японії, ПАР та Австралії.

Ви так само можете стати повноцінними учасниками нашого сайту і тих просвітительських проектів, в яких ми беремо або будемо брати участь. Наш сайт не має обмежень за напрямками і обсягом, на нього не впливають політичні сили і сьогочасні пориви. Він відкритий для всіх, хто не байдужий до минулого, сьогодення і майбутнього Сокирянщини. Пропонуємо всім бажаючим долучитися до наповнення сайту про наш край, про свої села і міста, про їх історію і сьогодення, про радісні події і про проблеми.

Адміністрація сайту «Сокирянщина»

Залиште свій коментар