Новий офіс адвоката

Автор: admin

Напередодні Нового року в місті Новодністровську відкрито новий офіс

адвоката Кучерявого Олега Петровича,

який також є засновником і організатором нашого краєзнавчого сайту.

На прохання адміністратора юридичного сайту адвоката представляємо інформацію про офіс і послуги адвоката. Нове офісне приміщення знаходиться за адресою:

місто Новодністровськ, мікрорайон “Сонячний”, буд. № 11

(1-й поверх, вхід в офіс між 2-м та 3-м підїздами будинку).

Постійно діючого графіку прийому в офісі не буде, адже це є неможливим в зв’язку з частими виїздами адвоката для участі в слідчих діях правоохоронних органів та в судових розглядах. Єдиним, більш-менш регулярним днем прийому буде субота з 10 до 13 годин, але і в такі дні не виключений виїзд адвоката для участі у слідчих діях або у відрядження.

Тому пропонуємо громадянам, які бажають звернутися до адвоката Кучерявого О.П. за юридичною допомогою, телефонувати йому для домовленості про час зустрічі.

Адвокатське бюро Кучерявого О.П. надає послуги із захисту й представництва інтересів клієнтів в кримінальних, цивільних, господарських справах, а також у справах адміністративних (адміністративного судочинства) і про адміністративні правопорушення. При чому, не лише мешканцям міста Новодністровська і Сокирянського району, а також по всій Чернівецькій області та у Вінницькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Житомирській, Київській областях і в м. Києві, незалежно від місця проживання клієнта.

В Одеській області й у Криму послуги надаються в основному в кримінальних і господарських справах.

В інших регіонах України послуги здебільшого надаються з питань апеляційного оскарження рішень судів, а також з використанням електронних засобів зв’язку.

Основні послуги:

 1. усні й письмові консультації з юридичних питань;
 2. підготовка позовних заяв, заперечень на позовні заяви, підготовка апеляційних і касаційних скарг на судові рішення;
 3. захист підозрюваних, обвинувачуваних, підсудних в кримінальних справах;
 4. представництво потерпілих в кримінальних справах, підготовка цивільних позовів про відшкодування збитків, заподіяних злочинними діями, представництво в судах інтересів цивільних позивачів;
 5. правова допомога громадянам при допитах в якості свідків і при одержанні від них пояснень працівниками правоохоронних органів (відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 30.09.2009 року) ;
 6. представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у судах в справах адміністративного судочинства (оскарження незаконних дій і бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб в публічно правових спорах);
 7. захист і представництво інтересів в справах про адміністративні правопорушення;
 8. юридична допомога в господарських спорах: претензійна робота, складання позовів, відзивів і представництво юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців у господарських судах, у т.ч. в справах про банкрутство;
 9. представництво інтересів фізичних і юридичних осіб в судах по цивільних справах, у т.ч.:
 • в справах про боргові зобов’язання;
 • в справах про відшкодування матеріального збитку й моральної шкоди;
 • в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення;
 • в справах про сімейно-шлюбні, спадкові й житлові суперечки;
 • в справах про дійсність (недійсність) договорів і про інші договірні суперечки;
 • в трудових спорах;
 • в земельних спорах;
 • в справах про захист честі й гідності;
 • в справах про захист прав споживачів;
 • в справах про захист авторських прав і прав на торгівельний знак (марку).

Також надаються послуги:

 1. по перевірці на замовлення клієнтів проектів і діючих документів підприємницької діяльності (статути, договори, накази, посадові інструкції та таке інше) на предмет їх відповідності законодавству й “проблемності”, розробка статутів, договорів;
 2. підготовка заяв і скарг у державні органи, органи місцевого самоврядування, у громадські організації;
 3. підготовка заяв у Європейський суд по правах людини, супровід виробництва в Європейському суді;
 4. організація захисту й представництва громадян України в судовому й іншому правоохоронному органах Росії й Молдови;
 5. практикується також договірний юридичний супровід господарської діяльності юридичних і фізичних осіб – СПД.

Додаткові послуги:

 • пошук і збір архівних відомостей про предків, родичів,
 • збір відомостей і підтверджувальних документів про репресованих осіб, про майно, що було вилучене у репресованих осіб.

Послуги віддаленого доступу засобами електронного зв’язку:

Окремі юридичні послуги, за бажанням клієнтів, які перебувають у будь-якій точці планети, можуть бути надані їм також із використанням електронних засобів зв’язку й електронних засобів оплати. Це такі послуги, як:

 • юридичні консультації,
 • складання позовів,
 • складання апеляційних і касаційних скарг на судові рішення,
 • підготовка звернень (заяв) до Європейського суду про порушення прав людини;
 • підготовка скарг і звертань до різних органів і організацій;
 • підготовка претензій до фізичних і юридичних осіб;
 • складання статутів і т.п. документів господарської діяльності;
 • юридична перевірка правильності складання документів;
 • послуги з пошуку або встановленню долі родичів, репресованих громадянах, про вилучене у них майно;
 • постійний або періодичний договірний юридичний супровід підприємств, установ, організацій.

Послуги в такому форматі надаються з використанням мережі Інтернет (в основному засобами електронної пошти й Skype), а також систем електронних платежів. Зрозуміло, що це стосується в основному справ і питань, що не потребують вивчення на місці значної кількості документів та не потребують безпосереднього спілкування зі значною кількістю людей або особистого відвідування адвокатом органів і установ.

Виїзди до клієнтів при такій формі обслуговування, здійснюються, як правило, при виникненні судових справ або складних ситуацій, за узгодженням із клієнтом.

Дана форма обслуговування особливо актуальна в нинішній кризовий період для фірм, які не можуть (або не хочуть) дозволити собі утримувати штатного юриста.

На цей час за такою схемою адвокатське бюро декількох обслуговує приватних клієнтів, а також низку фірм в областях України, Росії й у Молдові, в т.ч. українське представництво одного з відомих іноземних виробників електроніки.

Громадянам, які бажають укласти договір про юридичні послуги, у тих випадках, коли справи розглядаються поза межами Новодністровська і Сокирянського району (Чернівецька область), варто враховувати необхідність оплати транспортно-відрядних витрат по виїздах адвоката з міста Новодністровська до місця розгляду справи.

Більш детальну інформацію щодо послуг адвоката Кучерявого О.П., а також його поради щодо тих чи інших юридичних обставин і проблем можна узнати при відвідуванні його адвокатського сайту.

Пам’ятайте, що вчасне звернення за юридичною допомогою допоможе уникнути помилок при виборі варіанту вирішення Вашої проблеми й може мати вирішальне значення для досягнення сприятливого для Вас результату.

Залиште свій коментар