Новини районного спорту

Автор: admin

З 8 по 10 квітня у столиці Республіки Молдова – місті Кишиневі відбувся міжнародний турнір з боротьби дзюдо. У ньому традиційно виступали борці з Молдови, Румунії, України. Нашу державу успішно представили вихованці Сокирянської ДЮСШ.

У своїх вагових категоріях серед дівчаток перше місце виборола Юлія Орчакова з Сокирян, також на першому місці Костя Костишин з села Сербичани і романківчанин Євген Хорошенюк. Друге почесне місце здобув Максим Грейцер з села Романківці.

Успіхи юних дзюдоїстів радують їх тренерів – Федора Васильовича Блинду та Віталія Сергійовича Гонцу і всіх мешканців Сокирянського району.

Також, 9 квітня 2011 р. на базі Романківецької комплексної ДЮСШ пройшли змагання працівників загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) району з міні-футболу – заключним видом 11-ої спартакіади. Як і в попередніх чотирьох видах спорту змагання розгорнулися між Романківецькими і Білоусівськими спортсменами. Вигравши всі зустрічі, переможцями стали футболісти Романківецької КДЮСШ за яку виступали Лисий О.П. директор КДЮСШ – капітан команди, Лисий Б.О., Лисий В.І., Кушнір В.М.

Друге місце посіла команда Білоусівських спортсменів, яку представляли Дімітрюк В.С., Цуркан В.М., Подгорний Д.І., Мідріган М.С., Гандрабура В.П.

Третє місце здобула команда Романківецької гімназії (Степаненко О.В., Хорошенюк М.В., Дзюрик Т.В., Кремінський В.О., Хорошенюк В.М., Шимоня В.М.).

Переможці та призери нагороджені дипломами та грошовими преміями. За результатами чотирьох видів підведено підсумок 11-ої спартакіади працівників ЗНЗ (членів профспілки). Однакову кількість балів набрали команди: Романковецької КДЮСШ і ЗНЗ с. Білоусівка, але за більшою кількістю перших місць першість вибороли спортсмени Романковецької КДЮСШ (голова профкому Кушнір В.М.).

Друге місце у спортсменів Білоусівської школи (голова профкому Нагірняк І.Є.). Третє загальнокомандне місце виборола команда Романковецької гімназії (голова профкому Кремінський В.О.).

Із кращих спортсменів буде сформована команда району для участі у обласній спартакіаді.

 

За матеріалами “Сок fm 104.7”

Залиште свій коментар