Новини установ району

Автор: admin

Сокирянське районне Управління юстиції буде переїжджати. Рішенням Сокирянської районної ради від 6 грудня цього року Управлінню передано у користування до 31 грудня 2040 року будівлі по вул. Пушкіна, 2 в місті Сокиряни. Раніше там розміщалися швидка допомога та рентген-кабінет Сокирянської центральної районної лікарні. Тепер там, крім самого Управління, напевне, буде знаходитися районний відділ РАЦС (реєстрації актів цивільного стану) та Державна виконавча служба.

Приміщення, які Управління юстиції займає на цей час, найвірогідніше перейдуть у розпорядження Сокирянського районного суду, що можливо позитивно вплине на швидкість розгляду справ у суді. Нагадаємо, що поки що в суді на 4-х суддів лише 2 зали для розгляду справ.

Зрозуміло, що відразу зазначені служби райуправління юстиції до нового приміщення не переберуться, оскільки у виділених їм будівлях потрібно зробити ремонт. Коли це буде при сучасному стані фінансування – не відомо?

У Сокирянській центральній районній лікарні також відбудуться зміни. У лікарні найближчим часом відкриються 2 додаткових стаціонарних відділення. На сесії районної ради депутатами прийнято рішення про створення єдиного медичного простору, до якого входить Сокирянський район та місто Новодністровськ. Щоправда, фактично такий “простір” існував завжди. Та районну владу турбує проблема наповненості стаціонару новозбудованої лікарні, що дійсно може стати проблемою.

Тепер у стаціонарному корпусі Сокирянської ЦРЛ будуть розміщатимуться 20 ліжок неврологічного відділення та 15 ліжок дитячого соматичного відділення. Для прийому хворих у лікарні дійсно створені гарні умови – двомісні палати з туалетом, душем та кондиціонером, до того ж у дитячому відділенні передбачено ігрову кімнату, а стіни та підлога оздоблені малюнками з персонажами дитячих анімаційних фільмів. Обслуговуватимуть неврологічне і дитяче соматичне відділення додатково виділені 25,5 посад медичного та іншого персоналу.

Відповідно до рішення Сокирянської районної ради безкоштовним стаціонарним та амбулаторним лікуванням будуть забезпечені мешканці району та міста Новодністровськ, в тому числі – на засадах стаціонару, денного стаціонару, сімейної медицини та невідкладної швидкої допомоги.

При цьому, схоже, що депутатів Новодністровської міської ради про це ніхто не питав, що не дивно, зважаючи на напруженість у стосунках керівництва двох рад. Також поки що не зрозуміло що очікує в зв’язку з цією реорганізацією на Новодністровську міську лікарню?

Залиште свій коментар