Новодністровська громада розширюється?

Автор: admin

20 квітня 2016 року відбулася 6-та сесія Ломачинецької сільської ради VII001 скликання. У роботі сесії взяв участь керуючий справами Сокирянської районної ради С. Горн. Під пильним оком багаточисельних об’єктивів відеокамер обласних та місцевих засобів масової інформації сільські депутати розглянули дев’ять питань порядку денного. Першим з яких було питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальної громади.

Відтак, розглянувши повторне звернення Новодністровської міської ради та врахувавши результати громадських слухань, проведених 25 березня 2016 року, Ломачинецька сільська рада вирішила: дати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади села Ломачинці в Новодністровську громаду із центром у місті Новодністровськ та делегувати 5 депутатів до складу робочої групи із підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. За дане рішення проголосувало 7 з 14 депутатів Ломачинецької сільської ради, тобто рівно половина, тож вирішальним був голос сільського голови.

lomach7

lomach1

***

22 квітня 2016 року відбулася також 7-ма сесія Ожівської сільської ради. Із 12 депутатів були присутніми 11 народних обранців, які одноголосно підтримали депутатський запит А.В. Полякова щодо включення у порядок денний сесії питання про розгляд пропозиції Новодністровської міської ради щодо добровільного об’єднання села Ожево з територіальною громадою м. Новодністровськ в об’єднану Новодністровську громаду та розглянути його на наступній черговій (позачерговій) сесії.

Сільський голова Р.М. Шевчук запевнила присутніх, що розпорядження про скликання сесії буде підписане у понеділок 25 квітня, а відповідне засідання буде проведено 27 травня (з метою дотримання вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”).

ozhevo3

ozhevo5

Присутні депутати сільської ради та голова озвучили присутнім на сесії мешканцям села Ожеве про свою готовність підтримати рішення на користь приєднання до міста енергетиків, оскільки такої думки притримується переважна більшість їхніх виборців.

За публікаціями сайту «Сокирянські новини».

Залиште свій коментар