Обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів

Автор: admin

5 жовтня 2019 року відбувся Чернівецький обласний етап Всеукраїнського турніру юних географів, у якому взяли участь 7 команд нашої області.  Сокирянщину представляла збірна району  – «КАЛИНА».

До її складу ввійшли: Підлубний Олег (учень 9-го класу Вітрянського НВК), Івасюк Альона та Лєснік Валерія (учениці 10-го та 9-го класів ЗОШ I –III ступенів с. Василівка), Федишена Ілонна та Кримняк Станіслав (учні 8-го класу Ожівського НВК).

Учасники турніру викладали та обґрунтовували свою позицію з приводу тієї чи іншої географічної проблеми та доводили її в наукових дискусіях – географічних раундах. Питання турніру юних географів суперечливі, вони не мають єдиної правильної відповіді, вчать учнів відстоювати свою точку зору та наводити переконливі аргументи для її доказу. Основним завданням турніру є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення і розвиток обдарованих учнів, формування навичок дослідницької роботи, підвищення інтересу до поглибленого вивчення географії.

Турнір юних географів – це саме той конкурс, де учні вчаться висловлювати нестандартні думки, коректно ставити питання та робити зауваження, давати оцінку роботі своїх колег – навичкам, що неодмінно знадобляться їм у майбутньому.

Нагородою для учасників турніру стала чудова гра, приємні спогади й захоплення на все життя. Команда «КАЛИНА» за результатами боротьби нагороджена Дипломом IІІ ступеню.

Особлива подяка вчителям Мельничук Катерині Василівні (ЗОШ I – III ступенів с. Василівка), Шибінській Валентині Іванівні (Ожівський НВК), Петрюк Людмилі Борисівні (Вітрянський НВК), які під час підготовки до турніру разом з учнями опрацювали великий обсяг літератури, картографічного матеріалу, оформили презентації, підготували учнів до змагань та привели їх до перемоги.

Висловлюю подяку і юним географам. Сподіваюся, що інтелектуальні змагання стануть для них неабияким стимулом для руху до нових вершин у науці й житті.

Вітаємо  географів Сокирянщини з перемогою!

Дідик Ірина Анатоліївна, методист РМК ВОМС РДА

 

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал” 

Залиште свій коментар