Сокирянці на обласному турнірі юних географів

Автор: admin

Днями, вiдповiдно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, вiдбулися обласні ігри турніру юних географів Буковини з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. Учасників турніру гостинно прийняв Чернівецький інститут післядипломної педагогічної освіти. Адмiнiстрацiя та колектив закладу створили сприятливi умови перебування учасникiв та проведення iгор турнірів юних географів.

Визначальними рисами цьогорiчного турнiру стали злагодженiсть його керiвних та робочих ланок, динамiзм i чiткiсть перебiгу всiх передбачених заходiв турніру юних географів. Турнір юних географів – це інтелектуальне командне змагання, що поєднує в собі навчання, наукову роботу та гру учнів 9-11 класів. Відрізняються ігри турніру від учнівських олімпіад тим, що задачі оприлюднюються за 2-3 місяці до змагань і обмеження в консультативному часі немає. Координатором та модератором заходу був Рибчинський Віталій Михайлович, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Очільники високоповажного журі привітали юних географів з командними змаганнями, побажали перемоги та запросили кращих стати абітурієнтами географічного факультету.

Цього року в обласному турнiрi юних географів взяли участь 7 команд нашої області. Сокирянський район представляла команда «КАЛИНА» зі шкіл району:

  • ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Василівка (Регульський Олександр, учень 10 класу – керівник Мельничук Катерина Василівна );
  • ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве (Сулітецький Тарас, учень 9 класу – керівник Шибінська Валентина Іванівна);
  • Вітрянського НВК (Нестерюк Тетяна, учениця 9 класу – керівник Петрюк Людмила Борисівна );
  • Сербичанського НВК (Братушко Олександра, учениця 9 класу – керівник Кузик Валентина Андріївна );
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Грубна (Пономарьов Анатолій, учень 11 класу – керівник Коваль Ірина Петрівна ).

 

Керівником команди призначено Шибінську Валентину Іванівну, вчителя географії ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ожеве та Вітрянського НВК Петрюк Людмилу Борисівну.

Команда району здобула Диплом IIІ ступеня . Оргкомiтет та журi турнiру нагородили дипломами всіх учасникiв команди «Калина», якi вiдзначилися в особистій першостi. Подякою за підготовку команди «Калина» до участі в обласних іграх турніру юних географів було нагороджено і керівника команди Шибінську Валентину Іванівну.

 

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар