Освячення місця для побудови храму в селі Непоротово

Автор: admin

Вчора, 30 жовтня, архієпископ Чернівецький і Буковинський МелетійOLYMPUS DIGITAL CAMERA звершив освячення місця та Хреста для побудови в с. Непоротове нової церкви.

Широкий загал церковної громади разом з керівниками району та села – заступниками голови райдержадміністрації Богданом Банчуком та Петром Бескупським, сільським головою Леонідом Куманем, взяли участь в чині освячення Хреста на місці, де буде збудовано храм на честь Єрусалимської ікони Божої Матері.

Для всіх мирян важливою подією став візит архієпископа Чернівецького і Буковинського Мелетія до Сокирянського благочиння для участі у звершенні чину освячення Хреста. У чині освячення архієпископу Чернівецькому і Буковинському  Мелетію співслужили Благочинний Сокирянського благочиння отець Нестор та священнослужителі населених пунктів району.

sam_4785

sam_4802

Думка заснувати в селі храм виникла давно, але її здійснення стало можливим коли тут побувала монахиня Галінія. Зважаючи на те, що в невеличкому селі немає храму і люди змушені відвідувати богослужіння в сусідньому селі, вона запропонувала місцевим жителям за її сприяння звести церкву. Відтак, за підтримки органів місцевого самоврядування, небайдужих мешканців села розпочато будівництво фундаменту, а саму будівлю храму, вже збудовану за кошти матушки Галінії, буде перевезено та встановлено вже найближчим часом.

sam_4809

sam_4814

Отож, загальними зусиллями місцян та органів влади в с. Непоротове буде зводитися новий храм і сподіваємося, що ця Богоугодна справа буде зроблена якомога швидше.

sam_4817

sam_4823

sam_4848

sam_4862

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар