Оформити закордонний паспорт можна в Сокирянах

Автор: admin

Дотепер аби отримати паспорт для виїзду за кордон мешканцям3448 Сокирянського району доводилося двічі їхати до сусідньої Кельменеччини. Це не тільки незручно, а й дорого. І ось 30 липня в Сокирянському районному секторі управління Державної міграційної служби України відбулося відкриття спеціального сучасного робочого місця, де віднині жителі м. Сокиряни, населених пунктів району та сіл сусідніх областей зможуть отримати послуги з оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Плідної роботи службовцям побажали в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак, заступник начальника управління ДМС України в Чернівецькій області Валерій Попов.

За словами керівників районної влади, віддаленість району від обласного центру змушує місцеву владу постійно вишукувати можливості для створення зручностей для людей та наближення надання їм адміністративних послуг. Однією з проблем була видача закордонних паспортів. Люди змушені були їхати до Кельменецького відділення, вистоювати в черзі для подання документів, а потім повторно приїжджати для отримання паспорту. Отож, було прийнято рішення віднайти приміщення, створити належні умови для надання відповідних послуг населенню регіону. В стислі терміни, при підтримці обласного управління Державної міграційної служби України, були здійснені відповідні заходи, і вже від сьогодні жителі можуть оформити звичайний закордонний паспорт та біометричний паспорт в зручний час, не вистоюючи довжелезні черги та не виїжджаючи з району. Зручність розташування служби очевидна: поруч – відділення банку, райвідділ міліції, фінансові установи району. Окрім того, як відзначив голова районної ради Василь Козак, створення такого спеціального робочого місця це ще і надходження до районного бюджету, адже послуга не безкоштовна.

Як зазначив заступник начальника управління ДМС України в Чернівецькій області Валерій Попов, завдяки місцевій владі та тісній співпраці вдалося забезпечити людей даною адміністративною послугою. Наразі на Буковині відкрито 10 аналогічних робочих місць, вирішується питання про їх відкриття в Хотині та Кіцмані, залишається проблемою Путила та Герца.

Відтак, поспілкувавшись з районними та обласними ЗМІ, голова районної ради Василь Козак зголосився бути першим відвідувачем підрозділу і особисто переконався, що за лічені хвилини можна пройти процедуру оформлення документів на отримання біометричного паспорту.

Довідково: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна отримати з понеділка по середу в районному секторі управління Державної міграційної служби України по вулиці Горького 5. Паспорт оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років – строком на 10 років. Для отримання послуги необхідно подати до підрозділу ДМС відповідні документи, у разі оформлення паспорта з електронним чіпом, під час оформлення заяви у підрозділі ДМС необхідно пройти процедуру сканування відбитків вказівних пальців рук. Звернувшись до територіального органу ДМС можна отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, надавши паспорт громадянина України для внесення відповідної відмітки, або відмову в оформленні та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Вартість послуги: держмито – 170 грн, вартість послуг – 87,15 грн., вартість бланка паспорту з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 304 грн. 32 коп., без електронного чіпа – 238 грн. 32 коп.

У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення: держмито – 340 грн., вартість послуг – 174,30 грн., вартість бланка з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 304 грн. 32 коп., без електронного чіпа – 238 грн. 32 коп.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар