Патріарх Кирило відслужить у Києві панахиду по загиблих ліквідаторах

Автор: admin

До Києва прилетів Патріарх Московський і всєя Русі Кирило. Його візит присвячений до 25-ої річниці від дня аварії на Чорнобильській атомній станції. Сьогодні очільник Російської православної церкви відслужить панахиду по загиблих ліквідаторах у Києві. А завтра вшанує пам’ять жертв катастрофи в самій зоні відчуження, провівши молебень біля четвертого енергоблоку, у єдиному діючому на території Чорнобиля храмі.


 

Патріарх Московський і всєя Русі Кирило:

– Для мене буде можливість відвідати Чорнобиль, помолитися про заспокоєння всіх тих, хто постраждав у результаті цієї катастрофи, помолитися про здоров’я ліквідаторів які дотепер живі. Мати можливість поспілкуватися з жертвами Чорнобильської аварії.

Завтра ж участь у пам’ятних заходах в Україні візьме і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв. Він здійснить поїздку в Чорнобиль, де відбудеться вшановування ліквідаторів аварії.

Потім пройдуть переговори із президентом України. Віктор Янукович і Дмитро Медведєв обговорять можливу участь Києва в Митному Союзі й ЄЕП. Очікувалося, що в українську столицю прибуде й лідер Білорусі. Але, як став відомо, завтра Олександр Лукашенко в Київ не приїде.

Подробности-ТВ

Залиште свій коментар