Презентація книги «Гвіздівці. Шляхами століть»

Автор: admin

Кожний населений пункт Сокирянщини унікальний, має свою неповторну та цікаву історію, яку треба берегти і оповідати. Багатою є історія одного з населених пунктів – Гвіздівці.

В рамках проведення заходів з нагоди 79 – ої річниці утворення Сокирянського району сьогодні, 12 листопада 2019 року, в Центральній районній бібліотеці відбулася презентація історичної книги Олега Кучерявого та Олексія Мандзяка «Гвіздівці. Шляхами століть». Захід відбувся за участю одного з авторів видання Олега Кучерявого та творчої громадськості району.

За словами співавтора, робота над науковим виданням була надзвичайно цікавою і тривала кілька років. Багато з сельчан взяли активну участь у написані літопису – надали цікаві факти з історії села, фотоматеріали.

Відкриваючи захід начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн наголосила на важливості події, адже історія нашого краю багата і її необхідно зберегти для майбутніх поколінь. Вона представила вже видані книги про Сокирянщину: «Сокирянщина», «Сокирянська бистрина», «Не загубились села у віках», «Місто, де сходить сонце», «Вашківці: на сивих вітрах минувщини», «У царстві Коболчинського глечика», «Романківці: на історичних перехрестях», «Моє село крізь століття, епохи і роки». Робота триває і є надія, що кожне село, нащадки, матимуть унікальний історичний спогад.

 

Своїми спогадами про рідну сторону поділилися талановита та творча людина, викладач Сокирянської районної музичної школи Ольга Мафтуляк, редактор районного часопису Валентина Гафінчук. На згадку учасники заходу отримали видання з автографом.

Нагадаємо, що видання книги стало можливим завдяки підтримки Сокирянської районної державної адміністрації, сприяння сільського голови Івана Гангала, депутата районної ради Олексія Бойка, при допомозі ініціативної групи гвіздівчан.

 

Сокирянська районна державна адміністрація

2 коментарі на «Презентація книги «Гвіздівці. Шляхами століть»»

  1. Юрій Кривий в 20.11.2019 at 12:56

    Гарна книга. Читаю із захопленням. Дякую авторам за пророблену колосальну роботу.

  2. admin в 28.11.2019 at 8:38

    Юрій Кривий, автори Вам дякують за гарний відгук!

Залиште свій коментар