Призначено суддів Сокирянського і Новодністровського судів

Автор: admin

Президент Володимир Зеленський своїм Указом № 760/2019 призначив 40 суддів місцевих загальних судів України. В тому числі призначено 2-х судів і на Сокирянщині, а саме – в Сокирянському районному суді та у Новодністровському міському суді. Указ Президента опублікований на сайті глави держави.

В Указі зазначається, що відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 і пункту 40 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Президент, зокрема, постановив призначити у місцевих загальних судах на посади:

  • судді Новодністровського міського суду – ЦИЦАК Вікторію Любомирівну,
  • судді Сокирянського районного суду – УНГУРЯНА Сергія Володимировича.

Слід зазначити, що п. Ціцак В.Л. і п. Унгурян С.В. раніше працювали на посадах судів цих самих судів, але деякій час тому у них закінчилися повноваження і вони не мали права здійснювати правосуддя до проходження визначених законом атестаційних процедур, затвердження у різних інстанціях і нового призначення Президентом. Така ситуація істотно вплинула на можливість вчасного розгляду судових справ, адже до цього часу в Сокирянському районному суді з липня 2019 року залишалася лише одна суддя, а в Новодністровському міському суді з осені минулого року взагалі не було жодного судді з повноваженнями здійснення правосуддя.

 

 

Залиште свій коментар