Про склад депутатів Дністровської районної ради

Автор: admin

По результатах жовтневих виборів 2020 року до місцевих органів влади, до складу новостворюваної Дністровської районної ради, у відповідності до  статей 256-260 Виборчого кодексу України, обрано 42 депутати. З тих кандидатів, що балотувалися у Дністровську районну раду від населених пунктів Сокирянщини, а саме — від Сокирянського району і міста Новодністровська, до депутатського корпусу нової ради увійшли:

  1. Білоткач Анатолій Іванович – 22.01.1957, вища освіта, начальник КП «Новодністровський житловик», м. Новодністровськ, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  2. Бурдейний Олег Олександрович – 30.07.1982, вища освіта, директор Селищанського НВК, с. Селище Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  3. Вамуш Андрій Іванович – 18.06.1983, вища освіта, вчитель Вашковецької ЗОШ I-III ступенів, с. Вашківці Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна організація політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”;
  4. Гангал Іван Володимирович – 11.04.1975, вища освіта, Гвіздовецький сільський голова, с. Гвіздівці Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  5. Гавдюк Роман Миколайович – 27.03.1980, вища освіта, головний спеціаліст Сокирянського відділу освіти, м. Чернівці, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  6. Довбенко Ольга Михайлівна – 03.06.1975, вища освіта, головний лікар КНП «Новодністровська міська поліклініка», м. Новодністровськ, Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
  7. Заремська Анастасія Євстафіївна – 04.11.1985, вища освіта, директор КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», м. Сокиряни Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  8. Кучурка Ольга Миколаївна – 12.11.1990, вища освіта, менеджер із зв’язків з громадськістю ТОВ «АВАНТІ +», м. Новодністровськ, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”;
  9. Мартинюк Віктор Миколайович – 19.07.1976, вища освіта, начальник ТОВ «Чернівцігаз», с. Олексіївка Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  10. Продан Анастасія Миколаївна – 10.07.1985, вища освіта, начальник КП «Сокирянське РБТІ», м. Сокиряни, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  11. Романенко Валерій Васильович – 27.05.1965, вища освіта, Вашковецький сільський голова, с. Вашківці Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна організація політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”;
  12. Сираєва Олена В’ячеславівна – 12.05.1991, вища освіта, вчитель Сокирянської гімназії, м. Сокиряни, Чернівецька регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
  13. Скутельник Ірина Геннадіївна – 03.06.1993, вища освіта, тимчасово не працює, с. Гвіздівці Сокирянського р-ну, Чернівецька територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
  14. Тарасова Ірина Прокопівна – 01.05.1970, вища освіта, в.о. директора Грубнянського НВК, с. Грубна Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  15. Федоришин Ярослав Миколайович – 25.05.1983, вища освіта, заступник директора ТОВ «Буковинський сад», с. Романківці Сокирянського р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України.

 

Найбільше депутатів провели в нову раду міста Сокиряни і Новодністровськ (по 3 чол.), а також села Вашківці і Гвіздівці (по 2 чол.).

 

Від Кельменеччини і Хотинщини до складу Дністровської районної ради увійшли:

 

  1. Андріука Сніжана Онуфріївна – 13.05.1977, вища освіта, адміністратор відділу ЦНАП Клішковецької сільської ради, с. Клішківці Хотинського р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  2. Бодян В’ячеслав Георгійович – 23.02.1978, вища освіта, приватний підприємець, м. Чернівці, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”;
  3. Брус Олександр Миколайович – 04.04.1967, середня освіта, фізична особа-підприємець, м. Хотин, Чернівецька територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
  4. Бурдейний Руслан Дмитрович – 22.05.1981, вища освіта, приватний підприємець, м. Чернівці, Чернівецька обласна організація політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”;
  5. Бурлака Андрій Миколайович – 25.05.1976, вища освіта, начальник управління Державної казначейської служби України в Кельменецькому районі, смт. Кельменці, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  6. Вілянська Лілія Іванівна – 26.05.1966, вища освіта, начальник відділу освіти та молоді Клішковецької ОТГ, с. Малинці Хотинського р-ну, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  7. Гаргаун Михайло Михайлович – 20.02.1976, вища освіта, тимчасово не працює, с. Оселівка Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”;
  8. Годнюк Любов Олексіївна – 13.10.1970, вища освіта, генеральний директор ТОВ Телекомпанія «Місто ТБ», м. Чернівці, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  9. Горобець Анатолій Іванович – 08.02.1968, вища освіта, заступник голови Кельменецької районної ради, с. Комарів Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  10. Дєдов В’ячеслав Ілліч – 03.01.1961, вища освіта, заступник голови ради директорів корпорації «Сварог Вест Груп», смт. Кельменці, Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
  11. Довгань Микола Олександрович – 31.07.1961, вища освіта, помічник-консультант народного депутата України, с. Новоселиця Кельменецького району, Чернівецька регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
  12. Затірка Сергій Артемович – 08.10.1964, вища освіта, фізична особа-підприємець, смт. Кельменці Кельменецького р-ну, Чернівецька територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
  13. Іванська Інна Миколаївна – 13.07.1969, вища освіта, вчитель початкових класів Перковецького НВК I-III ступенів, с. Перківці Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна організація політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”;
  14. Ковтун Анатолій Іванович – 25.04.1964, вища освіта, доцент кафедри анестезіології та реаніматології БДМУ, с. Нелипівці Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
  15. Коломеєць Андрій Ярославович – 10.04.1973, вища освіта, заступник голови Хотинської районної ради, м. Хотин, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”;
  16. Корнівський Олександр Григорович – 15.06.1952, вища освіта, пенсіонер, с. Пашківці Хотинського р-ну, Чернівецька регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
  17. Крива Богдана Василівна – 17.04.1977, вища освіта, вчитель української мови та літератури Кельменецького ліцею-опорного закладу, смт. Кельменці, Чернівецька територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
  18. Кувіла Віктор Іванович – 03.05.1958, вища освіта, начальник Кельменецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, с. Іванівці Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
  19. Лєсна Марія Володимирівна – 04.11.1988, вища освіта, офіс-адміністратор товариства «Джі 2 енерджі», м. Чернівці, Чернівецька регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
  20. Лупашко Василь Леонідович – 19.02.1969, вища освіта, начальник ТСЦ 73-45 РСЦ ГСЦ МВС в Чернівецькій області, смт. Кельменці, Чернівецька обласна партійна організація Аграрної партії України;
  21. Мариняк Валерій Іванович – 25.12.1975, вища освіта, заступник Рукшинського сільського голови, с. Рукшин Хотинського р-ну, Чернівецька територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
  22. Олеовський Андрій Вікторович – 02.12.1985, вища освіта, приватний підприємець, м. Чернівці, Чернівецька регіональна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
  23. Пастух Олександр Дмитрович – 18.07.1967, вища освіта, фізична особа-підприємець, с. Подвір’ївка Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
  24. Перчук Тетяна Василівна – 26.07.1979, вища освіта, Бузовицький сільський голова, с. Бузовиця Кельменецького р-ну, Чернівецька обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;
  25. Сухар Іван Анатолійович – 22.02.1985, вища освіта, голова фермерського господарства «Слава Переможцю», с. Каплівка Хотинського р-ну, Чернівецька обласна організація політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка”;
  26. Фуркал Олександр Васильович – 25.03.1966, вища освіта, головний лікар КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги», м. Чернівці, Чернівецька територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
  27. Цвентарний Олександр Володимирович – 13.10.1976, вища освіта, приватний підприємець, м. Хотин, Чернівецька обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”.

 

Отже, депутати від Сокирянщини разом складають трошки більше третини депутатського корпусу, що мабуть пов’язано з особливостями діючої виборчої системи за партійними списками.

 

За публікацією сайту «Гвіздівці»

Залиште свій коментар