Районний конкурс-фестиваль народного танцю

Автор: admin

17 лютого 2016 року в приміщенні районного будинку народноїimg_4059_novyy_razmer творчості та дозвілля відбувся районний фестиваль – конкурс народного танцю.

У конкурсі взяли участь 20 колективів. А це понад 220 дітей з сіл Романківці, Шебутинці, Михалкове, Білоусівка, Сербичани, Селише, Шишківці, Гвіздівці, Вітрянка, м. Сокиряни та студія сучасного та народного танцю «INSIGHTDanceStudio». Хореографічне мистецтво журі оцінювало у трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша.

Організатори фестивалю, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відмітили належну підготовку його учасників та визначили переможців. За результатами конкурсу призові місця здобули хореографічні колективи сіл: Сербичани, Романківці, Грубна, м. Сокиряни та вихованці районного центру дитячої творчості дітей та юнацтва.

Запальним та насиченим був виступ учасників студії сучасного та народного танцю «INSIGHT Dance Studio» м. Сокиряни. Тож, «INSIGHT DanceStudio», керівником якої є методист районного будинку народної творчості та дозвілля Євген Пленгей, разом з переможцями інших вікових категорій, вихованцями хореографа РЦТДЮ Раїси Кирилєску, представлятиме наш район 20 лютого в обласному фестивалі – конкурсі.

На завершення колективи – переможці були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

img_4054_novyy_razmerimg_4070_novyy_razmer

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар