Районній газеті «Дністрові зорі» – 70 років

Автор: admin

Районній газеті “Дністрові зорі” виповнилося 70 років.  Засновано її булоOLYMPUS DIGITAL CAMERA ще у 1944 році під назвою “Оновлене життя”. Потім вона називалася “Колгоспне життя” і нарешті стала називатися – “Дністрові зорі”.

З поважною датою колектив «районки» привітали заступник голови районної державної адміністрації Петро Бескупський та заступник голови районної ради Сергій Горн.

За вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери району та багаторічну сумлінну працю керівництво районної влади вручило колективу «Дністрових зір» Подяку районної державної адміністрації та районної ради, а також сертифікат на приOLYMPUS DIGITAL CAMERAдбання ноутбука для покращення матеріально-технічного забезпечення установи.

В цей день вітання з ювілеєм також лунали від представника Чернівецької обласної ради В. Унгуряну, Сокирянського міського, сільських голів, ветеранів журналістської ниви району, керівників установ, організацій. Щирими словами та цінним подарунком привітав працівників районки представник корпорації «Сварог – Буковина».

З нагоди свята редакцію районного часопису відзначено Почесними грамотами Секретаріату Національної Спілки журналістів України, Чернівецької обласної державної адміністрації та обласної ради.

Музичного та емоційного забарвлення святу надали колективи відділу культури райдержадміністрації та Сокирянської музичної школи.

36944349

Джерело – сайт Сокирянської РДА

Залиште свій коментар