Рідна природа, наша історія – основа знань і виховання

Автор: admin

«Ціннісне ставлення до природи», – такою була тема районного семінару заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів, що відбувся 10 квітня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ломачинці.

Захід розпочався з презентації навчального закладу. Відповідно до плану проведення семінару присутні мали змогу відвідати виховну годину на тему «Знайди скарби природи рідного краю».

Учасники разом з учнями здійснили віртуальну подорож визначними місцями села Ломачинці, а саме: Куютинським Яром, Гострою скалою, Чорними соснами, Панськими липами, та побували у природо-охоронному заповіднику на території Ломачинецького лісництва.

Завершилася подорож екскурсією до дерева «Платан» (пам’ятка історії), яке росте на території навчального закладу понад 100 років. Його висота  – 15 метрів, а діаметр-4 метри. Також пройшлися ошатною територією садиби.

Під час проведення виховної години акцентувалась увага на бережливе ставлення до природи, особливо до пам’яток історії.

Крім цього, гості мали змогу переглянути виступ екологічної агітбригади, яка є переможцем районного та призером обласного (ІІІ місце) етапу конкурсу екологічних агітбригад «Земля –  наш спільний дім». Тут уміло були порушені проблеми екології, ставлення людини до природи, пролунали заклики щодо екологічного порятунку Землі, країни, області, району і, звісно ж, рідного села.

Під час засідання круглого столу обговорено показові  заходи та заслухані доповіді учасників семінару про екологічне виховання в системі всебічного розвитку учнів та практичні основи виховання в учнів ціннісного ставлення до оточуючого середовища.

По завершенню семінару учасниками розроблено відповідні рекомендації.

 

Джерело

Залиште свій коментар