Рік – 1945: “Село Пів-Мендиківці попереду”

Автор: admin

Селяни села Пів-Мендиківці добре попрацювали по підготовці до весняної-посівної кампанії. Під керівництвом сільської ради і голови тов. І.І. Виногородського, селяни своєчасно відремонтували сільськогосподарський реманент, підготували посівний матеріал. Добра і вчасна підготовка до весняного сіву дала ждані наслідки. Скоро і якісно оброблена посівна площа.

З самого початку весняного сіву селяни села Пів-Мендиківці міцно держуть первенство по весняно-польових роботах. Посів ранніх зернових культур селі Пів-Мендиківці виконало ще на 20 квітня 1945 року на 107%. Потім приступили до посіву пізніх зернових культур. План посіву цукрового буряка селяни села, Пів-Мендиківці повністю виконали. Одноразово з таким міроприємством як весняний сів село Пів-Мендиківці повністю виконало фінансовий план. Особливо добре працюють агітатори, вони роз’яснюють трудящому селянству рішення партії і уряду і мобілізують народ для скорішого їх виконання.

 

Можна відзначити кращих селян, які наполегливо працюють на полях і дають країні і фронту високий урожай. Це будуть такі селяни як Потульницький П.П., Голо____(не читається) В.Г., червоноармійка Виногородська С. В. і інші.

І. Кутовий

На фото: Голова Пів-Мендиківської сільради І.І. Виногородський.

__________________________________

«Оновлене життя» – газета Сокирянського районного комітету КП(б)У та райвиконкому, 1.05.1945 р.

__________________________________

 Примітка: село Пів-Мендиківці – нині село Новоолексіївка Сокирянського району

Залиште свій коментар