Сайт Сокирянського району

Автор: admin

До цього часу це доменне ім’я – ukrkovcheg.org.ua використовувалася іншою іниціативною групою для освітлення проблем, пов”язаних з глобальним потеплінням. Але, ми звернули увагу, що до цього часу територіальна громада Сокирянського району не має свого сайту, хоча окремий міській сайт має районний центр Сокиряни (сайт міської ради), окремий громадсько-просвітницький сайт має село Гвіздівці і свій сайт має місто Новодністровськ, яке адміністративно не входить до складу району, але історично знаходиться на території Сокирянщини. Щоправда, нарешті запустила свій сайт райдержадміністрація.

Ми рішили виправити становище і зробити сайт для району, придбали для нього підходяще для Сокирянщини, на нашу думку, доменне ім’я, оскільки рахуємо, що така земля і природа, які ще залишилися на території Сокирянського району, дійсно заслуговують на те, щоб асоціюватися з Ковчегом. Наша мета – зробити свій внесок у збереження цієї землі і природи, розповісти про район, про його минуле і сьогодення, про проблеми і радощі народного життя. Сайт також буде нести і просвітницьку функцію.

Поки що сайт знаходиться в стадії розробки. Більшість матеріалів попереднього сайту ми видалили, але деякі з них поки що вирішили не чипати.

На початковому етапі сайт буде лише україномовний, але в подальшому планується публікація статей також і на російській мові.

Залиште свій коментар