Святкові заходи в Олексіївці

Автор: admin

Святкові заходи з нагоди відзначення 78-ї річниці утворення Сокирянського району відбулись  вчора у селі Олексіївка. У будинку культури зібрались ветерани праці сіл Олексіївка та Новоолексіївка, учні та вчителі навчальних закладів, почесні громадяни. Привітати жителів цих мальовничих населених пунктів завітали голова районної державної адміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак та заступник голови райради Олексій Бойко.

Розпочався захід  хвилиною мовчання в знак пам’ять про воїнів, які загинули під час захисту територіальної цілісності та незалежності рідної держави. Звертаючись до учасників зібрання, голова райдержадміністрації Петро Бескупський зазначив, що район починається з його працьовитих, дружніх, щирих людей, які роками вкладали свою працю у розвиток рідної Сокирянщини. Подякував ветеранам праці за багаторічну, копітку працю, за мудрість та приклад, який вони подають молодому поколінню. Побажав мирного неба, міцного здоров’я та процвітання.

Василь Козак висловив слова вдячності мешканцям за любов до рідного села та гордість за ті досягнення Олексіівки та Новоолексіївки, якими варто пишатися.

Слова вітань та подяк звучали від сільського голови Івана Гончара. З нагоди свята понад сотню місцевих трударів, які в різні часи зробили неоціненний внесок у розвиток рідних сіл та району в цілому, відзначили подяками районної державної адміністрації, райради, а також сільської ради.

Аматори сцени сіл вітали присутніх тематичним концертом.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар