Святкування у Вітрянці та Кулішивці

Автор: admin

Трудолюбиві, справедливі та чесні люди, що все життя трудилися і зараз працюють на благо Сокирянщини, живуть у мальовничих селах Кулішівка та Вітрянка. Їм також є що розказати про шлях, що пройшли за 78 років із дня заснування Сокирянського району. Тож вчора, на святкових урочистостях розповідали про розвиток сіл, а також дивували талантами гостей свята місцеві жителі.

На гостину до щедротних земель завітали голова районної ради Василь Козак, голова РДА Петро Бескупський, заступник голови райдержадміністрації Ірина Тарасова, а також сільські голови населених пунктів-сусідів.

У своїх вітальних  зверненнях керівники районної влади подякували мешканцям населених пунктів за щоденну працю, патріотизм, збережену історію та традиції. З нагоди свята кращих жителів Кулішівки та Вітрянки нагородили подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Про особливості рідних земель, їх візитівки та економічний потенціал присутнім розповідали сільські очільники та ведучі свят. Різнобарв’ям талантів вражали гостей свята аматори сцени.

Вже не одне село розповіло про свій шлях розвитку. Але особливе місце серед історій становлення Сокирянщини, звичайно ж, займають Кулішівка та Вітрянка. Адже всі знають, що землі тут – найродючіші, люди – найгостинніші та найпрацьовитіші. У дружніх колах трудяться, разом і відпочивають. Їх історія – багата, тож звичайно і багатий наш славний Сокирянський район!

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський портал”

Залиште свій коментар