Святкування 75-ої річниці Перемоги на Сокирянщині

Автор: admin

Урочисті заходи 9 травня 2020 року з нагоди відзначення славної 75-ої річниці Перемоги над нацизмом традиційно розпочалися священною церемонією покладання квітів і вінків до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам-односельцям та  Братської могили, обелісків Віри Бірюкової та Зої Зародової за участю заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Бойка, голови районної ради Василя Козака, голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк, представників трудових колективів та громадськості.

Біля Вічного вогню схилила громада голови  в знак пам’яті про всіх,  хто поклав життя на вівтар Перемоги.

 

Ще один переможний, ювілейний травень закарбувався в пам’яті тих, хто його нам подарував, пролунав відголоссям буремних років у душах нащадків ПЕРЕМОЖЦІВ. 9 ТРАВНЯ – це не лише спогади про героїчну і водночас трагічну сторінку нашої складної і суперечливої історії, це ще одна доречна нагода для того, щоб усвідомити важливість миру і злагоди на нашій землі. Адже сьогодні, як ніколи, ми розуміємо зміст слова мир та з нетерпінням чекаємо його.

Також варто зазначити, що напередодні святкування Дня Перемоги в Сокирянському районі пройшла районна акція “Книга пам’яті мого родоводу” в якій кожне село представляло ті чи інші фото- та відеоматеріали, присвячені учасникам війни і святкуванню Дня Перемоги. З усіма цими публікаціями і фото- відеоматеріалами Ви можете ознайомитися на сайті Північно-Бессарабський  інформаційний порталта на YouTube-каналі Radio SokFM. А тут і зараз ми представляємо Вашій увазі деякі з відеоматеріалів, представлених  селами Сокирянщини (гіперпосилання на YouTube-канал Radio SokFM).

 

 

З публікацій сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Залиште свій коментар