Святкує Білоусівка

Автор: admin

«Білоусівка садом зацвіла, не одна рука цю красу дала…» Такими рядками пісні білоусівчани славлять своє село. І дійсно, знана ця земля своїми родючими плодовими садами, роботящими та підприємливими людьми, що трудяться, не покладаючи рук, аби жити достойно!

Історія села – давня та багата на події, ховає у собі таємниці неоціненної любові до рідної землі, наполегливість та незламність людей. Мають тут чим похизуватися, є багато підстав для гордості. Тож презентували свої досягнення та успіхи білоусівчани на традиційному фестивалі «Сокирянщина моя», що приурочений річниці створення району.

Привітали присутніх у гостинній та святковій залі Білоусівського НВК очільники районної влади Василь Козак та Петро Бескупський. Вони зауважили, що їм надзвичайно приємно бути серед людей, що розбудовують своє село, розвивають громаду та район. Щиро подякували за невтомну працю, мудрі рішення, патріотизм та  шанобливе, трудівниче господарське ставлення до рідної землі.

Відтак невтомних трударів, спеціалістів, педагогів, медиків та культмасівців нагородили подяками районної державної адміністрації та районної ради за вагомий внесок у розвиток Сокирянщини, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 78-ої річниці утворення району.

Також привітав своїх земляків сільський голова Олександр Шевчук. Він подякував всім за співпрацю, небайдужість, активну підтримку у вирішенні проблем населеного пункту. Про невтомних односельців, що славляться своєю працьовитістю та завзятістю говорила і директор Білоусівського НВК – Альона Гафінчук.

Історію села із давніх-давен до сьогодення коротко презентував присутнім Степанятов Пилип Степанович – вчитель історії місцевої школи, що був беззмінним її керівником впродовж десятиліть…

Далі глядачів дивували яскравою, емоційною, талановитою концертною програмою співаки аматорського ансамблю та вихованці Білоусівського навчального закладу. Варто зазначити, що свято мало успіх завдяки активній підтримці педагогічного та учнівського колективів НВК. Незважаючи на те, що нині в комплексі проходить щорічний конкурс «Вчитель року», тут знайшли час та можливість, аби допомогти сільській раді достойно представити свій населений пункт у мистецькому марафоні.

Завжди Білоусівка була і залишається прикладом толерантності, тут щиро спільно святкують, родичаються і підтримують один одного, незважаючи на релігійні переконання чи національність. Цей населений пункт нашого району – завжди серед лідерів, у селі живуть знаючі, вмілі господарі, а вихідці села є почесними громадянами Сокирянського району, що постійно інвестують у розвиток свого краю.

Анастасія ДОБРОВОЛЬСЬКА

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Залиште свій коментар