Село Селище у міцній родині Сокирянського району

Автор: admin

Не вистачить днів та пам’ятних дат, щоб відзначити усі ті натруджені руки, що розбудовували свої села та Сокирянщину. У кожному населеному пункті є люди, які можуть гордісно та гучно заявити про свої досягнення, перемоги, поділитися досвідом із молодим поколінням, розкрити секрети успіху та молодості душ і сердець. Саме у такій легкій, родинній атмосфері відбулося у Селищі свято «Сокирянщина моя», приурочене 78-ій річниці створення району.

На базі Селищанського НВК розгорнули павільйон-виставку робіт народних майстринь, до уваги гостей також була представлена викладка літератури, що веде стежками історії рідного краю. Запрошені мали нагоду ознайомитися із роботою навчального закладу та поспілкуватися із його педагогами та вихованцями, а вже пізніше – на усіх чекав святковий концерт гарного настрою, душевних пісень та запальних танців.

Із вітальними словами до селищанців звернулися очільники районної влади – Петро Бескупський та Василь Козак. Петро Петрович зауважив, що радий бачити у залі знайомі обличчя, з якими звела доля у молоді роки. Подякував жителям Селища за самовіддану працю, активність та небайдужість. Наголосив, що таке свято зближує людей, не дає забути про нелегкі кроки на шляху до розквіту рідного краю.

Василь Васильович зауважив, що, об’їздивши майже всі села, йому надзвичайно приємно бути серед селищанців. Адже їх працьовитість, завзятість, активність та ініціативність стали запорукою того, що Селище сьогодні – одне із найрозвиненіших сіл краю. Також побажав усім присутнім міцного здоров’я, успіхів та довгих років життя, аби у такому ж дружньому колі зустрічати ще не одну річницю створення нашого району.

Після віншувань очільники району відзначили подяками достойних селищанців – тих, хто в різні роки трудився і продовжує працювати задля розбудови Сокирянщини, покращення добробуту своїх сімей та рідного села. Серед нагороджених – аграрії, колгоспники, машиністи, лікарі, вчителі, культмасівці, представники місцевого самоврядування та всі ті, хто все життя, не покладаючи рук, дбав про розквіт Батьківщини.

Своїх земляків також привітав сільський голова Віталій Новоженя. Віталій Іванович зауважив, що він гордий бути селищанцем, жити і працювати поруч із такими славними людьми. Побажав присутнім доброго здоров’я та гарного настрою після перегляду святкового концерту.

 

Далі глядачів розважали талановиті вихованці Селищанського НВК та народний аматорський колектив «Прялочка», що вже багато років тішить своєю творчістю земляків та гостей села. Мужністю голосів вражав чоловічий ансамбль, який представив, а також привітав земляків із святом та згадав тих, кого, на жаль, уже немає з нами, колишній багаторічний сільський голова  – Маринчин Анатолій Миколайович. Яскравим різнобарв’ям талантів засяяла святкова сцена. Пісні, танці, вірші – все присвячене рідній землі!

На сцену по черзі виходили достойні селищанці! У когось сяяла усмішка, десь на очах забриніла сльоза, але усі серця зігрівала думка, що про них не забули, їх невтомну працю та неоціненний вклад шанують та відзначають. А що ще потрібно людині для щастя? Тільки розуміння того, що життя прожив не дарма, слід по собі – яскравий та значимий!

Анастасія ДОБРОВОЛЬСЬКА

За публікацією сайту “БЕССАРАБСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ”

Залиште свій коментар